REDAKTORSKI NUMER ARCHITEKTURY & BIZNES

30 5 2019

We wrześniu zeszłego roku mieliśmy przyjemność współredagować numer miesięcznika Architektura & Biznes. W numerze znalazły się warte uwagi inicjatywy nie tylko z Wrocławia oraz projekty, które podziwiamy ze świata. A także obszerny wywiad z nami ilustrowany projektami. Zapraszamy do lektury.

Szkoła w Architekturze-Murator

4 1 2018

W styczniowym numerze Architektury o szkole na Stabłowicach pisze Tomasz Głowacki. Tekst zilustrowano zdjęciami Kuby Certowicza. 

ZAWÓD ARCHITEKT # 54

11 5 2017

Kobiety w architekturze. Temat ciagle zywy. Zapraszamy do lektury o doświadczeniach w zawodzie opowiadają trzy pokolenia kobiet: Jadwiga Grabowska-Hawrylak, Dorota Szlachcic i Marta Mnich. ZA:54

 

 

RENOWACJA SEGMENTU NOWY TARG

30 12 2016
fot. Krzysztof Smykfot. instagram.com/wroclaw_official
poprzednie

następne
Właśnie ukońoczno renowację segmentu bloku prz placu Nankiera, należącego do zespołu Nowy Targ . Szczególnie cieszy nas neon na mozaice z otoczaków i wnętrze klatki schodowej. Więcej w zakładce projekty.

ARANŻACJA WYSTAWY PATCHWORK

20 6 2016
fot. Patryk Kuszfot. Patryk Kusz
poprzednie

następne

Wystawa Patchwork - architektura Jadwigi Grabowskiej-Hawrylak, do której przygotowaliśmy projekt aranżacji, jest otwarta do 3 września 2016 w Muzeum Architektury. Więcej wkrótce. 

SZKOŁA W BUDOWIE

15 12 2015
fot. Krzysztof Smykfot. Krzysztof Smyk
poprzednie

następne

PLAC NANKIERA

30 9 2015

Projekt renowacji segmentu bloku przy pl. Nankiera przekazaliśmy do realizacji, która nastąpi jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że jest to początek kompleksowej rewitalizacji zespołu urbanistycznego Nowy Targ. Więcej w zakładce projekty.

I NAGRODA PIĘKNY WROCŁAW

22 6 2015
fot. Krzysztof Smyk
poprzednie

następne

Parking przy Hali Stulecia zaprojektowany wraz z ch+ otrzymał I nagrodę w konkursie Piękny Wrocław 2014 w kategorii Obiekt inżynierski, przestrzeń publiczna. 

Polska. Architecture

12 6 2015

Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia zaprojektowane razem z ch+ wśród 20 budynków z kraju na wystawie Polska. Architecture przygotowanej przez miesięcznik Architektura-Murator. Więcej informacji na stronie Architektury.

 

SZKOŁA - POZWOLENIE NA BUDOWĘ

7 4 2015
jedno z trzech atriówhol głównykomunikacja otwarta na atriumplac wejściowy
poprzednie

następne

Projekt zespołu szkolno-przedszkolnego na Stabłowicach we Wrocławiu, opracowywany razem z ch+, otrzymał pozwolnie na budowę.