Szkoła w Architekturze-Murator

4 1 2018

W styczniowym numerze Architektury o szkole na Stabłowicach pisze Tomasz Głowacki. Tekst zilustrowano zdjęciami Kuby Certowicza. 

ZAWÓD ARCHITEKT # 54

11 5 2017

Kobiety w architekturze. Temat ciagle zywy. Zapraszamy do lektury o doświadczeniach w zawodzie opowiadają trzy pokolenia kobiet: Jadwiga Grabowska-Hawrylak, Dorota Szlachcic i Marta Mnich. ZA:54

 

 

BUDOWA SZKOLY W TOKU

24 3 2017
sala gimnastyczna, fot. Krzysztof Smykhol główny, fot. Krzysztof Smyksala lekcyjna, fot. Krzysztof Smyk
poprzednie

następne

 Budowa szkoły podstawowej nr 20 na ukończeniu. We wrześniu rusza rok szkolny, więc nie ma żartów.

RENOWACJA SEGMENTU NOWY TARG

30 12 2016
fot. Krzysztof Smykfot. instagram.com/wroclaw_official
poprzednie

następne
Właśnie ukońoczno renowację segmentu bloku prz placu Nankiera, należącego do zespołu Nowy Targ . Szczególnie cieszy nas neon na mozaice z otoczaków i wnętrze klatki schodowej. Więcej w zakładce projekty.

ARANŻACJA WYSTAWY PATCHWORK

20 6 2016
fot. Patryk Kuszfot. Patryk Kusz
poprzednie

następne

Wystawa Patchwork - architektura Jadwigi Grabowskiej-Hawrylak, do której przygotowaliśmy projekt aranżacji, jest otwarta do 3 września 2016 w Muzeum Architektury. Więcej wkrótce. 

SZKOŁA W BUDOWIE

15 12 2015
fot. Krzysztof Smykfot. Krzysztof Smyk
poprzednie

następne

PLAC NANKIERA

30 9 2015

Projekt renowacji segmentu bloku przy pl. Nankiera przekazaliśmy do realizacji, która nastąpi jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że jest to początek kompleksowej rewitalizacji zespołu urbanistycznego Nowy Targ. Więcej w zakładce projekty.

I NAGRODA PIĘKNY WROCŁAW

22 6 2015
fot. Krzysztof Smyk
poprzednie

następne

Parking przy Hali Stulecia zaprojektowany wraz z ch+ otrzymał I nagrodę w konkursie Piękny Wrocław 2014 w kategorii Obiekt inżynierski, przestrzeń publiczna. 

Polska. Architecture

12 6 2015

Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia zaprojektowane razem z ch+ wśród 20 budynków z kraju na wystawie Polska. Architecture przygotowanej przez miesięcznik Architektura-Murator. Więcej informacji na stronie Architektury.

 

SZKOŁA - POZWOLENIE NA BUDOWĘ

7 4 2015
jedno z trzech atriówhol głównykomunikacja otwarta na atriumplac wejściowy
poprzednie

następne

Projekt zespołu szkolno-przedszkolnego na Stabłowicach we Wrocławiu, opracowywany razem z ch+, otrzymał pozwolnie na budowę.